лого

Верхній пост

Це - наш верхній пост. Якщо ви читаєте його - отже ви відшукали в інтернеті блог книгарні "Смолоскипа".
Тут ви знайдете інформацію про те, які видання надходять до нас у книгарню та скільки вони коштують. Тут ми також подаємо повідомлення про наші події, афіші, фото та відеозвіти з поетичних читань тощо. Щомісяця ми також подаємо наш топ-20 - список книжок, що користуються найбільшим попитом у нашій книгарні. А ще у нашому журналі можна прочитати електронну версію часопису "Знак".
Тож запрошуємо вас навідатися в нашу книгарню "в реалі" за адресою : вул. Межигірська, 21 (метро Контрактова площа) з понеділка до суботи з 11:00 до 19:00. А написавши нам листа, можна замовити книжки й поштою.
у вас чудова книгарня, але такий незручний час роботи!
чи немає у вас можливості пересилки книжок кур’єром по Києву? зрозуміло, з оплатою кур’єрських послуг.
(я на Дегтярівській)
наразі - ні. можна хіба що поштою. якщо так буде зручніше.
але ми працюємо над цим питанням.
Your site article is very intersting as well as fanstic,at the same time your blog theme is exclusive and ideal,great job.To your success.

We don't hide any stuff here. And we also use java. Actually it is for the first time someone complains.
Вітаю!
Скажіть будь ласка, чи можна придбати книгу Панченка Звязкова генерала? Бачив, вона у Вас була. І якщо можна вкажіть її бібліографічні дані.

І якщо так, то чи можна буде придбати її на Джура-Фесті 26-28 квітня в Тернополі?
Дякую!:-)

Edited at 2012-04-23 02:22 pm (UTC)
Добрий день,
Книжка є в книгарні. Коштує 63,50 грн. Бібліографічні дані, на жаль, зараз надати не можемо. Спробуйте пошукати їх в інтернеті, або у автора - О. Панченка.
У Тернопіль цієї книжки ми везти не будемо, але її можна замовити поштою з післяплтою, написавши листа на адресу: smoloskyp@gmail.com
А не можна зробити виключення і для мене її прихопити???
даю чесне слово, що обов'язково придбаю:-)))
Бо поштою складнувато, оскільки я цілий місяць у роз'їздах буду...
Був би дуже вдячний:)
На жаль, ні. Усі книжки уже запаковані і загружені умашину :(.
Проте ми можемо відкласти її для вас і відправити тоді, коли ви повернетеся. Тим більше, що людина, яка займається посилками, теж буде мати змогу відправити її аж після 9 травня.
Маркес
Привіт!
Знаю, що у серії "Бібліотека світової літератури" видавництва "Фоліо" виходив "Сто років самотності". Може, ця книжка є у вас чи її можна замовити?
Мерсі)
Re: Маркес
і відразу спитаю про Бредбері. Чи є у вас "Кульбабове вино" в українському перекладі?
Re: Маркес
Добрий день,

на жаль, Маркеса у нашій книгарні і не було, оскільки книга виходила в перекладі в журналі Всесвіт ще у 2001 році, а наша книгарня працює тільки з 2007 року.

Зате "Кульбабове вино" є. Книга видавництва "Богдан", ціна: 30,50 грн.
В книгарню "Смолоскипа"
Здравствуйте, уважаемые коллеги!
Я хотел бы напрямую связаться с Ольгой Погинайко. Обратиться к ней мне порекомендовала Олена Голуб из вашего издательства.
Прошу связаться со мной по эл. почте - tagfagot@front.ru.
Заранее благодарен.

С уважением, Юрий Тагиров
С-Петербург
tagfagot@front.ru
+7-911-218-7167


Томас Манн "Зачарована гора"
Доброго Вам дня!
Нещодавно я придбав у Вас перший том роману Томаса Манна "Зачарована гора", проте другого в наявності не було, хоча, згідно бази даних, вона в книгарні є. Як би там не було, я хотів би дізнатися, коли у Вас можна буде придбати другий том, чи замовити його. Заздалегідь дякую за відповідь!
З повагою, Андрій.
Re: Томас Манн "Зачарована гора"

Другий том Томаса Манна вам не знайшли тому, що він був відкладений для іншого покупця. Оскільки цей покупець за ним не прийшов, ви зможете його придбати після свят. Для цього слід буде сказати, що для вас відкладена книжка Томаса Манна і назвати своє ім"я.
Сартр "Шляхи свободи. Зрілий вік"; Камю "Щаслива смерть.
Доброго Вам дня! Мене цікавить, чи є можливим придбати у Вас книги Жана–Поля Сартра "Шляхи свободи. Зрілий вік" та Альбера Камю "Щаслива смерть. Перша людина". Заздалегідь дякую за відповідь!
З повагою
Андрій.