?

Українська книгарня Смолоскип

Твоя улюблена книгарня

Social capital

  • less than 10
Birthdate:
30 August
Location:
External Services:
  • knyharnya@livejournal.com
  • smoloskyp@gmail.com
Українська книгарня «Смолоскип» спеціалізується на реалізації україномовної художньої та гуманітарної книжки. На стендах книгарні відвідувач може знайти книжки з різних галузей гуманітарного знання, зокрема таких як літературознавство та українознавство, філософія та культурологія, історія та політологія, видання з української та перекладної зарубіжної літератури, довідкові видання та видання з мистецтва. Усі ці ділянки виділені в окремі тематичні секції, як-то «Гуманітаристика», «Дитяча література», «Мистецтво» тощо. У межах кожної секції книги розташовані за алфавітом, що робить вибір потрібної книги максимально зручним для читача. Деякі українські видавництва, зокрема «Смолоскип», «Основи», «Києво-Могилянська академія», «Факт» мають окремі полиці. Окрему секцію становитимуть українські журнали та раритетні видання «Смолоскипа» та інших видавництв.
Окрім продавців, у книгарні працюють професійні консультанти, студенти Києво-Могилянської академії, котрі допомагають відвідувачам підібрати книги на власний смак з-поміж близько 2 тисяч українських видань понад 50 українських видавництв. Також у книгарні знаходяться м’які фотелі, так що кожен відвідувач у приємній затишній атмосфері може переглянути обрані ним книги.
Книгарня, проте, є не тільки книжковим магазином. Ми прагнемо створити на її базі на своєрідний культурний центр. З цією метою в книгарні плануються щотижневі презентації різних видавництв та книг, зустрічі з авторами, літературні читання. Першою такою зустріччю стало обговорення книги «Його таємниця, або прекрасна ложа Хвильового» за участю автора, відомого дисидента й літературознавця Леоніда Плюща та серія автограф-сесій авторів антології сучасної молодої поезії «Дві тони» видавництва «Маузер».

Ми знаходимовся за адресою:
вул. Межигірська, 21 (метро "Контрактова площа", вихід до вул. Нижній вал)
та працюємо за таким розкладом:
пн-сб з 11:00 до 19:00


Social capital

  • less than 10

Statistics